Medarbetare arbetsrätt

Hanna Alsén

Hanna Alsén

Arbetsrätt

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 09 24

E-post: hanna.alsen@teknikforetagen.se

Stefan Borg

Stefan Borg

Arbetsrätt

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 62

E-post: stefan.borg@teknikforetagen.se

Marcus Dahlsten

Marcus Dahlsten

Arbetsrätt

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 95

E-post: marcus.dahlsten@teknikforetagen.se

Per Dalekant

Per Dalekant

Arbetsrätt

Avdelning: TEKO, Sveriges Textil- och Modeföretag

Telefon (även mobil): 08-782 08 74

E-post: per.dalekant@teknikforetagen.se

Helena Edman

Helena Edman

Arbetsrätt & arbetsmiljö

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 91

E-post: helena.edman@teknikforetagen.se

Camilla Englund

Camilla Englund

Assistent

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 09 76

E-post: camilla.englund@teknikforetagen.se

Katarina Malmqvist

Katarina Malmqvist

Assistent till Anders Weihe

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 67

E-post: katarina.malmqvist@teknikforetagen.se

Karin Nordgren

Karin Nordgren

Arbetsrätt

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 35

E-post: karin.nordgren@teknikforetagen.se

Annika Nordin

Annika Nordin

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-7820837

E-post: annika.nordin@teknikforetagen.se

Charlotta Sundin

Charlotta Sundin

Arbetsrätt

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 13

E-post: charlotta.sundin@teknikforetagen.se

Tomas Undin

Tomas Undin

Chef regional medlemsservice och biträdande förhandlingschef

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 09 10

E-post: tomas.undin@teknikforetagen.se

John Wahlstedt

John Wahlstedt

Arbetsrätt

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 24

E-post: john.wahlstedt@teknikforetagen.se

Anders Weihe

Anders Weihe

Chefsjurist & förhandlingschef

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 87

E-post: anders.weihe@teknikforetagen.se

Johan Wijk

Johan Wijk

Avdelning: Arbetsgivarfrågor

Telefon (även mobil): 08-782 08 38

E-post: johan.wijk@teknikforetagen.se

EPiTrace logger